Size Özel Ölçülerde Otomatik Kapı Üretimi

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

size özel ölçülerde otomatik kapı üretimi Demir ve çelik alanındaki faaliyetlerine 2006 yılında başlayan firmamız, yaptığı çalışmalar ile 10 seneden fazla bir süredir birçok projeye imzasını atmıştır. Her projeye aynı heyecanla başlayarak yaptığımız çalışmalar ile sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.
 
Firmamız bünyesindeki kepenk, bariyer, garaj kapısı ve otomatik kapı sistemleri gibi birçok ürün ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz sayesinde ilgili sistemlerin üretimi, montajı, bakımı ve teknik bakımlarını gerçekleştirerek özellikle Trakya bölgesinde lider firma konumuna gelmiş durumdayız.
 
Kapı Sistemlerimiz Hakkında
Teknolojik gelişmeleri ve müşterilerimizden gelen geri dönüşler doğrultusunda alternatif ihtiyaçlar için yenilikçi anlayışımızı sürdürmekteyiz. Sistemlerimiz arasında bulunan otomatik kapı ürünlerini % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek üretmekteyiz. Raylı, manuel, motorla çalışan ve tam otomatik çalışma prensibine sahip birçok kapı çeşidi ile alternatif çözümler sunmaktayız.
 
Kullanılacak bölgeye uygun nitelik, ihtiyaç ve ölçülerde üretebildiğimiz kapı sistemlerini, konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz ile montajını gerçekleştirmekteyiz. Trakya bölgesinde, spesifik ölçülere göre en uygun fiyatlandırmayı sunan firma olmanın gururunu taşımaktayız. 
size özel ölçülerde otomatik kapı üretimi  
Özel Ölçüye Göre Kapı Çeşitleri
Firmamız bünyesinde her ihtiyaca yönelik çok kapı alternatifi bulunmaktadır. Bu sistemler; endüstriyel, konut ve iş merkezleri gibi birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Her sistemin kendine has özellikleri mevcuttur. Bu sistemler için kullanılacak alanın ölçüsü ne olursa olsun, çalışmamızı yaparak kullanıma sunabilmekteyiz. Firmamızda üretilen kapı sistemleri için çeşitler aşağıda yer almaktadır.
 
 1. Bahçe için kapı sistemi
 
 2. Endüstriyel amaçlı fabrikalar için kapı sistemi
 
 3. Bariyer amaçlı kullanılabilecek kapı sistemi
 
 4. Seksiyonel kapılar
 
 5. Yangın kapı sistemleri
 
 6. Otopark kapı sistemleri
 
 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ