Garantili Otomatik Kepenk Çözümleri

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

garantili otomatik kepenk çözümleriFirmamız, hizmet kalitesini her zaman üst düzeyde tutmaktadır. Kepenk dünyasının profesyonel tasarımlarını sizler için bir araya getiriyoruz. 220 v motor sistemiyle desteklenen kepenklerimiz, kullanım kalitesi bakımından birinci sınıftır.
 
Otomatik açma ve kapama mekanizması kullanım kalitesini artırmaktadır. Kumandalı özelliklere sahip motorlar, elektrik kesildiğinde manuel kullanım imkanı sunuyor. Elektrik kesildiği zaman kapı kitlenmemektedir. Motor manuel kullanım moduna geçmektedir. Otomatik kepenk tasarımlarımız profesyonel kullanım özelliğine sahiptir. 
garantili otomatik kepenk çözümleri
 
Kepenk Sistemimiz Günceldir
Eski kepenklere nazaran yeni nesil kepenkler büyük ilgi görmüştür. Estetik görsel özellikler, otomatik motor sistemi ve kumanda sistemi müşterilerimiz tarafından ilgi görmektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı olması nedeniyle yeni nesil kepenklerimiz aradığınız özelliklere sahiptir.
 
Sıkışma nedeniyle kapanmayan kepenklere son verdik. Profil parçalardan oluşan ürünlerimiz, üst tamburda kolaylıkla toplanıyor. Paslanma veya sıkışma gibi problemler bu kategoride yaşanmamaktadır. Güncel, etkili ve pratik kullanım seçenekleriyle otomatik kepenk seçeneklerimiz istediğiniz kaliteli özelliklere sahiptir.
 
Maksimum Koruma Sağlar
Depolar, dükkanlar ve iş yerleri, kepenklerle güvenli hale gelmektedir. Kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahip otomatik kepenk sistemi için bizi aramanız yeterlidir. Ekspertiz hizmeti kategorisinde elemanlarımız gerekli ölçümleri almaktadır. Alınan ölçüler doğrultusunda imalat işlemi gerçekleşmektedir.
 
İmalat işlemlerinde müşterimizin tercih ettiği malzeme seçenekleri kullanılmaktadır. Motor sistemi, kepenk sistemi ve kenarlardaki ray sistemi hazırlanır. Montaj işlemi ise pratik bir şekilde gerçekleşmektedir. İstediğiniz renk özelliğine göre kepenk üretimi gerçekleşmektedir. 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ