En Uygun Fiyat Garantili Otomatik Kepenk

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

en uygun fiyat garantili otomatik kepenkKepenksiz dükkanlar hırsızların hedefi olmuştur. Yeni nesil otomatik kepenk seçenekleri ise maksimum koruma sağlamaktadır. Hırsızlık olaylarının sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılması için otomatik kepenk tercih edilmelidir. Bu konuda profesyonel personellerle çalışan şirketimiz, istediğiniz kepenkleri kısa sürede montajlamaktadır.
 
Ölçü alma, imalat ve montaj işlemleriyle kısa sürede kepenkleriniz hazır hale gelecektir. Uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren şirketimiz, bu kategoride indirimli seçenekler sunmaktadır. Aradığınız uygun fiyat ve kaliteli işçilik şirketimiz tarafından sizler için bir araya getirilmiştir. Tasarımlarımız aradığınız etkili özellikleri bir araya getirmektedir. 
en uygun fiyat garantili otomatik kepenk
 
Ölçü Alma
Dükkan, iş yeri veya deponuzun giriş bölümü için gerekli ölçüler alınır. Bu aşamada istediğiniz modele göre ölçü alma işlemi yapılır. Bu kategoride tambur ve ray sistemi hesap edilmektedir. Alınan ölçüler doğrultusunda elemanlarımız imalata geçmektedir. Bu işlemler profesyonel yöntemlerle gerçekleşmektedir. Profesyonel otomatik kepenk hizmetimizi günün her saatinde kapınıza getiriyoruz. 
 
İmalat
Kepenklerimiz içi boş profillerden oluşmaktadır. Bu profillerin iç tasarımları özel odacıklardan oluşur. Darbe emici ve ısı yalıtımlı bu profiller, alınan ölçülere göre kesilmektedir. Ray sistemi ve tambur sistemi de alınan ölçüler doğrultusunda hazırlanmaktadır. Otomatik kepenk hizmetimizde istediğiniz etkili modelleri kısa sürede hazırlıyoruz. 
 
Montajlama
İmalat kategorisinde hazırlanan kepenklerimiz uygun zaman diliminde montajlanmaktadır. Montajlama işleminde profesyonel elemanlarımız kısa sürede işlemi bitirmektedir. Konusunda deneyimli eleman kadromuz, bu kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir. Motor ve kumanda sisteminin yerleştirilmesiyle birlikte kepenkler hazırdır artık.

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ