Otomatik Kepenk Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Otomatik KepenkOtomatik Kepenk Kullanım Alanları 
Yoğun ve geniş bir kullanıma sahip olan otomatik kepenk hizmetleri tüm lüks alışveriş merkezlerinde ve her türlü ürünü satmakta olan mağazalarda aktif olarak değerlendirilebilir. Tamamen otomatik ve uzaktan kumandalı bir çalışma stiline sahip olduğu için çok katlı iş yerlerinde de aktif olarak kullanılabilir. Bununla beraber hem kişisel kullanım içeren hem de profesyonel bir şekilde hizmet veren kamusal garaj alanlarında da arabaların güvenliğini sağlamak amacıyla otomatik kepenkler tercih edilebilir. Her türlü dükkan ve iş yeri ile tamamen uyumlu olan otomatik sistemli kepenkler firmamız tarafından üretilmekte ve hizmet kataloğunda yer almaktadır. Dileyenler ürün görsellerini inceleyerek bizimle iletişime geçebilir. 
 
 Otomatik Kepenk Genel Özellikleri 
Hem son derece dayanıklı hem de dışarıdan bakanlar için son derece estetik bir görünüme sahip olan otomatik kepenk hizmetleri her iş yeri için ilk tercihler arasındadır. Bir kere yaptırıldığı takdirde uzun ömürlü olarak ilk günkü kalitesinden ödün vermeden kullanılabilir. Yeni nesil otomatik kepenk ürünleri firmamız tarafından da aktif olarak yapılıyor olup bakım gerektirmemesi nedeniyle de müşterilerin siparişleri arasında bulunmaktadır. Temizlikleri son derece kolaydır. Çevresel şartlara ve yağışlara yüksek mukavemet gücü sergiler. Ahşap desenli yüzeyleri ile birlikte uygulanan her mekan ve iş yeri için ayrı bir dekoratif zenginlik olarak da değerlendirilebilir.
 
 İş yerlerinin güvenlik kameraları ile birlikte güvenliğini sağlayan en önemli hizmetlerden biri olan otomatik kepenkler iş yeri sahiplerinin güven ve huzur içinde dükkanlarını kapatmalarını sağlıyor. Aynı zamanda ürettiğimiz kepenkler yalıtım konusunda da son derece nitelikli ve istikrarlı bir hizmet kalitesi sunuyor. Çift katlı bağlantı yüzeyleri kullanılan otomatik kepenklerin farklı renk seçenekleri mevcut. Krem ve beyaz ağırlıklı olarak sipariş edilebilir ve montaj işlemleri çok kısa içerisinde gerçekleştirilir. 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ