Otomatik Kapı Sistemi Nasıl Çalışır

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

otomatik kapı sistemleri nasıl çalışır Yoğun geçişlerin olduğu Avm ve benzeri alanlarda kullanılmakta olan otomatik kapı sistemleri, her ihtiyaca yanıt verebilecek seçeneklere sahiptir. En yeni teknolojilerle tasarlanan ve estetik görünümüyle dikkat çeken otomatik kapı sistemleri, kalabalık alanlarda izdiham yaşanmasının önüne geçmektedir. 
 
En çok kullanılan otomatik kapı modelleri arasında fotoselli kapılar yer alıyor. Alışveriş merkezi ve benzeri yerlerde fotoselli kapı sistemlerine sıklıkla rastlamaktayız. Kendi kendine açılıp kapanan otomatik fotoselli kapı sistemleri, insan geçişlerinin yoğun olduğu yerlerde pratiklik sağlamaktadır. 
 
Otomatik kapı çeşitleri arasında bahçe kapıları da yer almaktadır. Bahçe otomatik kapı sistemleri, çift yönlü olarak kullanılabilmektedir. 
 
Seksiyonel otomatik kapı sistemleri, istenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Bu nedenle sıklıkla tercih edilen bu kapılar, mekanın uygunluğuna göre farklı şekillerde açılıp kapanabilmektedir. İçerideki temiz havayı koruyan seksiyonel otomatik kapılar, her mekanda sorunsuzca kullanılabilmektedir. 
otomatik kapı sistemi nasıl çalışır
 
Otomatik Kapı Çalışma Sistemi
Kepenge uygun motor tercih edilerek tasarımı yapılan otomatik kapı sistemleri, üstün kalite standartlarına göre üretilmektedir. Elektrikli olan motorlar, otomatik kapıların uzaktan kumanda ile kolaylıkla kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. 
 
Hırsızları engelleyen ve mekanları dış etkenlere karşı koruyan otomatik kapı sistemleri, özel iç tasarımı ile ısı yalıtım özelliğine de sahiptir. Paslanmaz malzemeler ile üretilmiş olan otomatik kapı sistemleri, istenildiği gibi renklendirilebilmektedir. Her mekana uyum sağlayacak şekilde tasarımı gerçekleştirilmiş olan otomatik kapı sistemleri, alarm sistemleri ile entegre edilerek kullanılabilme imkanı tanımaktadır. 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ