Şifreli Kapı Sistemlerinde Son Trendler

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Şifreli Kapı Sistemlerinde Son Trendlerşifreli kapı sistemlerinde son trendler
Nice Otomatik Kapı olarak Kontrollü geçiş gerektiren tüm noktalarda güvenlik sistemi olarak geliştirmiş olduğumuz şifreli kapı modelleri bir çok kolaylığı da yanında getirmektedir. Satışı  gerçekleştirilen Nice Otomatik Kapı şifreli kapı modellerinde son elektronik sistemler kullanılarak daha az yer kaplayan kullanımı kolay cihazlar ortaya çıkarılmaktadır. Bu tür geçiş kontrol üniteleri yakın zamanda çok önemli sistemler olarak görüldüğünden maliyetleri çok yüksek olmaktaydı. Fakat günümüzde teknolojik gelişmeler paralelinde gelişen üretim maliyetlerindeki düşüş eskiye göre daha güvenli boyut olarak daha küçük güvenlik sistemleri ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu tür güvenlik sistemlerini her alanda kullanabilecek şekilde satışını  gerçekleştirdiğimizden bu tür cihazlara her gün uğradığımız banka, hastane, okul, ofis, gibi alanlarda giriş çıkışı kontrol edilen noktalarda karşılaşılabilmektedir. 
Satış ve teminini gerçekleştirdiğimiz şifreli kapı modellerinin sağladığı kolaylıkları sıralayacak olursak; 
  • • Eski tip anahtarlı kapı kilitleri kullanılmayacağından anahtar taşıma gibi bir konu kalmayacaktır. 
  • • Şifreyi unutmadığınız sürece anahtarı kaybetme veya unutma bunun sonucunda da kapıda kalma sorunuyla karşılaşmazsınız. Giriş çıkışlarda daha pratik kullanım sağlayarak çalışanların performansını arttırır.  
  • • Belirli bölgelerde giriş çıkışına müsaade edilen personel haricinde yetkisiz kişilerin girmesini engellemiş olur. 
  • • Şifreli sistemler anahtar gibi el değiştiremeyeceği için çalınma veya değişik yollarla ele geçmesi mümkün olmayacaktır.  
şifreli kapı sistemlerinde son trendler
Nice Otomatik Kapı Şifreli kapı olarak satışa sunduğumuz  güvenlik cihazları piyasada en güvenilir sayılan diğer güvenlik cihazları ile rekabet edebilecek düzeydedir. Bu tür satışa sunduğumuz elektronik cihazlarda özellikle tuş takımlarının süreklilik arz eden bir kullanıma maruz kalacağı için sağlamlık dereceleri yüksek tutulmaktadır. Bu yüzden satışı yapılan bu cihazlarda özellikle metal kasa, su geçirmeyen özellikte sağlam tuş takımı birleşimi ile uzun ömürlü cihazlar üretilmektedir. Satışa sunduğumuz ve teminini gerçekleştirdiğimiz kapı güvenlik cihazlarının herhangi bir bilgisayara bağlı olmadan sadece kapıların açılıp kapanmasında kullanılan offline modeli ile tüm giriş çıkışların kayıt altına alındığı bilgisayar destekli online modelinin yanında üzerindeki kayıt cihazlarına giriş çıkışları kaydederek güvenlik sağlayan ve sonrasında bilgisayarda izlenebilen online ve offline modelinin birleştirilmiş tarzda şifreli güvenlik sistemleri bulunmaktadır. 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ