Tekirdağ Bölgesine Özel Otomatik Kapı Firması

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

tekirdağ bölgesine özel otomatik kapı firması Bahçe, garaj, alışveriş merkezi, otel ve hastane gibi yerlerde kullanılmakta olan otomatik kapı sistemleri, gerekli tüm testlerden geçirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Her projeye uygun olarak tasarımı gerçekleştirilmekte olan otomatik kapı sistemleri, sessiz çalışma özelliğine sahiptir. 
 
Kaliteli içeriği ile darbe emici özelliği bulunan otomatik kapı sistemleri, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım olanağı sunar. İç ve dış mekana özel olarak tasarımı yapılmış olan otomatik kapı sistemleri, dekora uygun olarak renklendirilebilmektedir. 
 
Soğuk günlerin olumsuz etkisini ortadan kaldıracak yalıtım özelliğine sahip olan otomatik kapı sistemleri, geçişlerin kolaylıkla yapılmasını sağlamakta ve güvenliği en üst seviyeye çıkarmaktadır. 
tekirdağ bölgesine özel otomatik kapı firması
 
Otomatik Kapı Sistemleri Çeşitleri
Otomatik kapı sistemleri çok sayıda çeşidi ile beraber sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Otomatik kapı sistemlerine daha çok kalabalık alışveriş merkezlerinde rastlamaktayız. En sık tercih edilen fotoselli kapı sistemleri, karşıdan gelen kişiyi algılayarak kendi kendine açılıp kapanabilmektedir. Kullanılacak olan alanda ölçü alındıktan sonra tasarımı gerçekleştirilen fotoselli kapı sistemi, kolay bir şekilde uygulanmaktadır.
 
Hızlı ve pratik geçişlerin yapılabilmesine olanak tanıyan fotoselli kapı sistemleri, güvenliğin artmasında da önemli yer tutmaktadır. Otomatik çalışması nedeni ile temasın çok daha az olduğu fotoselli kapılar, bu nedenle arızalanmadan uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunar. Göz alıcı bir tasarıma sahip olan yeni sistem otomatik kapılarda, satış sonrasında gerekli olduğu hallerde parça ve servis desteği de sunulmaktadır. 
 
 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ