Kapaklı Kepenk

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

 Kapaklı Otomatik Kepenk Sistemi İle Güvende Olun
Kepenk, ilk olarak işyerlerinin güvenliğinin sağlanması için kullanımına başlayan bir otomasyon sistemidir. Eskiden işyerlerinin kapı ve pencerelerine tahta kepenkler, demir ya da sac malzemeler ile yapılan ve elle açılıp kapatılan kepenk sistemi şeklindeydi. Bu eski tip kepenkler hem güvenliği tam olarak sağlayamazken hem de kullanımı çok fazla güç isteyen zahmetli ve tehlikeli bir uğraş idi. Günümüzde kullanılmaya başlanan otomatik kepenk sistemi ile güvenlik üst seviyeye çıkartılmıştır. Üstelik açıp kapatması yani kullanımı oldukça pratik ve kolaydır. İşyerlerinde, dükkan kapı ve camlarında, evlerde, avm lerde kolay kullanımı ile otomatik kepenk sistemleri güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Kepenk sistemi için kaliteli malzeme kullanan işinde uzman iyi bir firma ile çalışırsanız uzun yıllar kepenklerinizi arızalanmadan güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Edirne Otomatik Kepenk Sistemleri olarak işinde uzman kadromuz ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere en kaliteli kepenk hizmetini sunuyoruz.

 Otomatik Kepenk Çeşitleri
Otomatik kepenkleri kullanılan güç kaynağına ve kullanıldıkları yerlere göre sınıflandırabiliriz. Tekirdağ Otomatik Kepenk Sistemleri olarak istenilen renk ve malzemeyi kullanarak otomatik kepenk üretimi yapmaktayız. Otomatik kepenk sistemleri güç kaynağına göre elektrikli otomatik kepenkler ve motorlu otomatik kepenkler olarak ikiye ayrılır. Aslında her iki otomatik kepenk sistemi aynı sistem ile çalışır. Tek fark elektrikli otomatik kepenk direk elektriğe bağlı çalıştığı halde motorlu otomatik kepenk bir motor yardımı ile çalışmaktadır. Şalter anahtarı ya da butonla manüel olarak kullanılabildiği gibi uzaktan kumanda ile de kullanılabilmektedir. Kullanılacağı yere göre kepenk çeşitleri pencerelerde kullanılan otomatik kepenkler, kapılarda kullanılan otomatik kepenkler ve garajlarda kullanılan otomatik kepenkler olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Pencerelerde kullanılan otomatik kepenkler daha çok uzaktan kumanda ile çalışan hem güvenlik amaçlı hemde sıcak bölgelerde sıcaktan korunmak, soğuk yerlerde ısı tasarrufu sağlamak  amaçlı yapılabilmektedir. İstenilen renk ve modelde Tekirdağ Otomatik Kepenk Sistemleri firmamız tarafından yapılıp monte edilmektedir. Kapılarda kullanılan otomatik kepenk sistemleri daha çok işyeri ve dükkan kapılarında kullanılan kepenk sistemleridir. Garaj kapıları için de kepenk sistemleri sıkça kullanılmaktadır.

 En Kaliteli Kepenk Sistemlerini Garantili Olarak Yapıyoruz
Tekirdağ Otomatik Kepenk Sistemleri olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak otomatik kapı sistemlerini yapıyoruz. Yaptırmak istediğiniz yer için gelip ölçü alan ekiplerimiz istediğiniz renk ve modele uygun otomatik kepenk sistemi imal ederek takmaktadır. Yılların tecrübesi ile en güvenli otomatik kepenk sistemlerini üreten firmamız yapılan kepenk için size güvenlik ve kullanım garantisi sunmaktadır. Otomatik kepenk sisteminiz iyi bir malzeme ile yapılıp doğru montaj yapılmazsa hırsızlık için koruyucu olamayacağından uzman ellerde yapılıp monte edilmesi gerekir. Ekibimiz otomatik kepenk sistemleri konusunda eğitimli ve işinde uzman kişiler olarak yapılan iş için size güvenlik garantisi vermeyiz. Otomatik raylı sistemin çabuk bozulmaması için en kaliteli ray sistemleri kullanılmaktadır. Kullanılan malzeme ve kaliteli işçilik ile Edirne Otomatik Kepenk Sistemleri olarak sizlere en mükemmel hizmeti sunmaktayız. Ürünlerimiz otomatik kepenk piyasasının en kaliteli ürünleridir. Ürün ve işçilik garantisi ile güvenli hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile sizler için çalışıyoruz.

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ