En İyi Otomatik Kapı Firması

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

En iyi Otomatik Kapı Firması Otomatik kapı dünyasının profesyonel seçeneklerini adresinize getiren firmamız, profesyonel elemanlarla çalışmaktadır. Konusunda deneyimli elemanlarla çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, raylı, motorlu ve manuel seçeneklerle hayatınızı kolaylaştırıyor.
 
Tam otomatik kapı seçenekleriyle hizmet vermeye devam eden firmamız, geçiş trafiğini düzenlemenizde garantili çözümler sunuyor. Yüzde yüz etkili ürünlerimiz servis garantilidir. Parça destekli servis hizmetimiz 7/24 çözüm seçenekleriyle hazırlanmaktadır. Günün her saatinde otomatik kapı çözümleri sunuyoruz. 
 
Otomatik Kapılarımız
 
Pratik kullanım özelliğine sahip kapılarımız, fotoselli, bahçe, seksiyonel, fabrikaya özel, bariyer, yangın, otopark, villa ve köy evi kategorisinde üretilmektedir. Hayatınızı kolaylaştıracak olan otomatik kapı modelleri, sizler için özel olarak hazırlanmaktadır.
 
Konusunda profesyonel ekiplerle çalışmaya devam eden şirketimiz, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Kapı dünyasının bütün etkili çözüm seçeneklerini kapınıza getiriyoruz. Parça destekli servis hizmetimiz konusunda deneyimli elemanlarla çözümlenmektedir.
 
En iyi Otomatik Kapı Firması
Hayatınızı Kolaylaştırıyoruz 
Otomatik geçiş sağlayan kapılarımız, trafiğin yoğun olduğu yerlerde önemlidir. Fotoselli modeller, AVM girişlerinde etkili geçiş imkanı sağlamaktadır. Bahçe tasarımlarında tercih edilen kollu motor sistemleri yine geçiş trafiğine göre tercih ediliyor. Büyük sanayilerde ve depolarda ise seksiyonel seçenekler pratik çözüm sunuyor.
 
Fabrikalarda büyük araçların geçişini sağlayan uçan kapı ve bariyerli seçenekler tercih ediliyor. Bariyerli seçeneklerle büyük araçların geçişi çok daha kolay hale gelmektedir. Yangına özel kapılar ise ateşe dayanıklı ve pratik kullanımlı özellikleriyle tercih edilmektedir. Villalarda ve köylerde tercih edilen modellerimiz, kullanım alanına göre özel tasarlanmaktadır.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ