Otomatik Kepenk Fiyatları Karşılaştırılması

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

otomatik kepenk fiyatları karşılaştırılması İş yeri, depo, mağaza, AVM ve benzeri bir çok yerde kepenkler tercih ediliyor. Yeni nesil kaliteli kepenklerimiz, bu kategoride tercih edilen ürünler içerisindedir. Motorlu ve elektrikli özelliğe sahip ürünlerimiz, profesyonel tasarımlardır.
 
Profil parçalarının birleştirilmesiyle oluşturulan tasarımımız, kumandalıdır. Üst kısımda toplanan kepenk, kolaylıkla açılmaktadır. Yan kısımlardaki raylar ses çıkarmamaktadır. Eski tasarımlar gibi kapama veya açma sorunu meydana gelmemektedir.
 
Fiyatlandırma
Bu kategoride giriş bölümünün ölçüleri belirleyici rol oynamaktadır. Otomatik kepenk sistemi için tercih edilen malzeme de önemlidir. Bunun yanı sıra işçilik konusu da fiyatları etkiliyor. Alüminyum, çelik veya galvaniz malzeme, fiyat bakımından farklılık meydana getiriyor. Bu malzemelerin metal borsa fiyatları farklıdır. Bu fark fiyatlara da yansıyor. 
 
Kalite İle Tanışın
Kepenk dünyasının kaliteli tasarımlarını bir araya getiren şirketimiz, sizi kalite ile tanıştırıyor. Otomatik kepenk kategorisinde ekspertiz hizmetiyle işe başlıyoruz. Kepenk montajlanacak yerin ölçüleri özel yöntemlerle alınmaktadır. Özel yöntemlerle alınan ölçüler imalata gönderilmektedir. Renk seçeneği size aittir. Bu konuda profesyonel elemanlarımız renk seçiminde yardımcı olmaktadır. Ölçülere göre imalat işleminin ardından montaja geçilmektedir. Montaj işlemi de kısa sürede gerçekleşmektedir.
otomatik kepenk fiyatları karşılaştırılması  
Pratik Kepenk Teknolojisi
Açma ve kapama işlemini motor gücü ile gerçekleştiren sistemimiz otomatik kepenk kullanımı kolay hale getirmiştir. Paslanmayan ve çürümeyen özelliği ile uzun yıllar kullanılabilir. Silinebilir özelliği sayesinde her zaman temiz kalmaktadır. Çelik ve alüminyum özelliğine sahip bu kepenkler, güvenliği maksimum sağlamaktadır.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ