Kapaklı Otomatik Kepenk

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

 Kapaklı Otomatik kapı kepenk ve panjur Sistemi İle Güvende Olun

Kepenk, evvela işyerlerinin güvenliğinin sağlanması için kullanımına süregelen bir otomasyon sistemidir. Eskiden işyerlerinin kapı ve pencerelerine tahta kepenkler, demir ya da sac malzemeler ile yapılan ve elle açılıp kapatılan kepenk sistemi şeklindeydi. Bu eski tip kepenkler hem güvenliği tam olarak sağlayamazken hem de kullanması oldukça fazla güç isteyen zahmetli ve tehlikeli bir uğraş idi. Günümüzde kullanılmaya başlanan otomatik kepenk sistemi ile güvenlik üst seviyeye çıkartılmıştır. Üstelik açıp kapatması şu demek oluyor ki kullanması oldukça ergonomik ve kolaydır. İşyerlerinde, dükkan kapı ve camlarında, evlerde, alışveriş merkez lerde kolay kullanması ile otomatik kepenk sistemleri emniyet amacıyla kullanılmaktadır. Kepenk sistemi için kaliteli araç-gereç kullanan işinde uzman iyi bir şirket ile çalışırsanız uzun seneler kepenklerinizi arızalanmadan güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. Edirne Otomatik Kepenk Sistemleri olarak işinde uzman kadromuz ve yılların verdiği deneyim ile sizlere en kaliteli kepenk hizmetini sunuyoruz.

 Otomatik Kepenk Çeşitleri
Otomatik kepenkleri kullanılan güç kaynağına ve kullanıldıkları bölgelere göre sınıflandırabiliriz. Çerkezköy Otomatik Kepenk Sistemleri olarak istenilen renk ve malzemeyi kullanarak otomatik kepenk üretimi yapmaktayız. Otomatik kepenk sistemleri güç kaynağına bakılırsa elektrikli otomatik kepenkler ve motorlu otomatik kepenkler olarak ikiye ayrılır. Aslında her iki otomatik kepenk sistemi aynı sistem ile çalışır. Tek ayrım elektrikli otomatik kepenk direk elektriğe bağlı çalıştığı biçimde motorlu otomatik kepenk bir motor desteği ile iş yapmaktadır. Şalter anahtarı veya butonla manüel olarak kullanılabildiği gibi uzaktan kumanda ile de kullanılabilmektedir. Kullanılacağı yere göre kepenk çeşitleri pencerelerde kullanılan otomatik kepenkler, kapılarda kullanılan otomatik kepenkler ve garajlarda kullanılan otomatik kepenkler olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Pencerelerde kullanılan otomatik kepenkler daha fazlaca uzaktan kumanda ile çalışan hem emniyet amaçlı hemde sıcak bölgelerde sıcaktan korunmak, soğuk yerlerde sıcaklık tasarrufu sağlamak  amaçlı yapılabilmektedir. İstenilen renk ve modelde Tekirdağ Otomatik Kepenk Sistemleri firmamız tarafından yapılıp monte edilmektedir. Kapılarda kullanılan otomatik kepenk sistemleri daha çok işyeri ve dükkan kapılarında kullanılan kepenk sistemleridir. Garaj kapıları için de kepenk sistemleri sıkça kullanılmaktadır.

 En Kaliteli Kepenk Sistemlerini Garantili Olarak Yapıyoruz
Kapaklı Otomatik Kepenk Sistemleri olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak otomatik kapı sistemlerini yapıyoruz. Yaptırmak dilediğiniz yer için gelip norm alan ekiplerimiz arzu ettiğiniz renk ve modele müsait otomatik kepenk sistemi imal ederek takmaktadır. Yılların tecrübesi ile en güvenilir otomatik kepenk sistemlerini üreten firmamız yapılan kepenk için size emniyet ve kullanım garantisi sunmaktadır. Otomatik kepenk sisteminiz iyi bir malzeme ile yapılıp doğru yerleştirme uygulanmazsa hırsızlık için koruyucu olamayacağından uzman ellerde yapılıp monte edilmesi gerekir. Ekibimiz otomatik kepenk sistemleri konusunda eğitimli ve işinde uzman kişiler olarak yapılan iş için size emniyet garantisi vermeyiz. Otomatik raylı sistemin çabuk bozulmaması için en kaliteli ray sistemleri kullanılmaktadır. Kullanılan malzeme ve kaliteli işçilik ile kapaklı Otomatik Kepenk Sistemleri olarak sizlere en harika hizmeti sunmaktayız. Ürünlerimiz otomatik kepenk piyasasının en kaliteli ürünleridir. Ürün ve işçilik garantisi ile güvenilir hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı emek harcama sistemi ile sizler için çalışıyoruz.

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ