Parmak İzi Kilidi Sistemleri

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Parmak İzi Kilidi Sistemleriparmak izi kilidi sistemleri
Güvenliğiniz her şeyden önceliklidir. Kullanacağınız gelişmiş teknolojiler ile hem kullanım kolaylığı hem de üst düzey güveliğe sahip olabilirsiniz. Kapılarınızı anahtar kullanmak yerine parmak izi kilidi ile açabilirsiniz. Anahtarımız kaybettim veya evde unuttum derdine son veren yeni sistemler özellikle yoğun bir tempoda çalışan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Evinizde aile büyüklerinizi ve yaşlıları ağırlıyorsanız o zaman da anahtar kullanımından bir an önce vaz geçmelisiniz. Sistemde kayıtlı parmak izlerinin okutulması ile açılan sistemler eşliğinde tam güvenlik sağlanmış olmaktadır. 

Bu sistem sadece ev veya ofis kapıları için kullanılmamaktadır. Nice Otomatik Kapı girilmesi tehlikeli ve gizli bilgiler ile korunan ortamlarda da parmak izi kilidi kullanımını önermektedir. Sistemin en büyük avantajı taklit edilemez ve kopyalanamaz oluşudur. Sisteme olan ilginin her geçen gün artması ile birlikte farklı ortamlarda görmeye alışık olduğumuz sistemler özellikle tıp alanında hizmet veren yerlerde de tercih edilmektedir. Sadece parmak izi ile çalışan sistemlerin yanı sıra;
  • • Kameralı sistemler,
  • • Parmak izli ve kartlı sistemler,
  • • Kartlı, şifreli ve parmak izli sistemlerde ilgi çekmektedir.
parmak izi kilidi sistemleri
Nice Otomatik Kapı Sistemleri olarak kurmuş olduğumuz parmak izi kilidi sistemlerini en uygun bütçeler ile kullanılır hale getiririz. Sistemde kullanılacak programlar müşteri talepleri ve ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek başladığımız çalışmalarımız eksiksiz ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile tamamlanır. Dünya pazarında çıkan her yeni ürünü inceler ve ülkemiz için uygun olan sistemleri işimize adapte ederiz. Satış sonrası hizmetlerimiz ile göz doldurur ve sağladığımız memnuniyet ile kalıcı müşteriler ediniriz. 7/24 kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetler gerektiğinde uzaktan erişim sistemlerinin kullanılmasıyla kısa süre içerisinde tamamlanır. Nice Otomatik Kapı Konusunda uzman ve eğitimli personellerimiz ile hizmetlerini en kaliteli şekilde ve güler yüzle sunarlar. 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ