Otomatik Kapı İle Otomatik Kepenk Arasındaki Farklar

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

otomatik kapı ile otomatik kepenk arasındaki farklar Farklı özellikleri ve farklı alternatifleri ile birlikte karşımıza çıkan otomatik kapı sistemleri, kendiliğinden açılıp kapanabilme özelliği ile alanlarda pratik çözüm önerileri sunmaktadır. Giriş ve çıkış noktaları için kullanılabilen otomatik kapı sistemleri, istenilen boyutlarda tasarlanabilmektedir. 
 
Son derece estetik bir görünüme sahip olan otomatik kapı sistemleri, seri bir şekilde açılıp kapanabilmektedir. Otomatik kapı sistemleri, güvenliği sağlaması nedeni ile de geniş bir kullanım alanına sahiptir. 
 
Tüm hava şartlarına karşı dayanıklılık gösteren otomatik kapı sistemleri, ısı yalıtım özelliğine de sahiptir. Üstün kalite standartlarında üretilmiş olan otomatik kapılar, kolay monte edilebilmekte ve uzun süre boyunca sizlere sorunsuz kullanım olanağı sunuyor.
 
Otomatik Kapı Ve Otomatik Kepenk Farkları
 
En ileri tekniklerle tasarlanmış olan otomatik kapılar, pratik bir kullanıma sahiptir. Farklı tasarım seçenekleri ile satışa sunulan otomatik kapı sistemleri, insan giriş çıkışlarının yoğun olduğu alanlarda kullanılmaktadır.
otomatik kapı ile otomatik kepenk arasındaki farklar  
Geçişlerin daha güvenli gerçekleştirilmesini sağlamakta olan otomatik kapı sistemleri, uzaktan gelen kişiyi fark ederek kendi kendine açılıp kapanmaktadır. Profesyonel kullanım sunan otomatik kapılar, kaliteli içeriklerde malzemeler ile tasarlanmıştır. Otomatik kapılar AVM ve ya iş merkezi gibi alanlarda tercih ediliyor. 
 
Otomatik kepenk sistemleri iç mekanları koruma amaçlı tercih edilmektedir. Otomatik kepenkler hırsızlık ve buna benzer durumlara karşı mekanları korumaktadır. Kendi kendine açılıp kapanan otomatik kapılar garaj, iş yeri, mağaza ya da dükkan gibi yerlerde kullanılmaktadır. 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ