Otomatik Kapı Fiyat Listesi

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Otomatik Kapı Fiyat Listesi
Otomatik kapılar, AVM, iş merkezleri ve benzeri bir çok mekanın korunmasında tercih edilen estetik tasarımlardır. Yeni nesil tasarımlar, çok daha güzel ve çok daha kullanışlı özelliklere sahiptir. Pratik kullanım özelliğine sahip bu tasarımlar, fotoselli ve motorlu özelliklere sahiptir. Kalabalık mekanların giriş ve çıkışlarında izdihamı önleyen bu tasarımlar, güvenlik kategorisinde de kullanım özelliğine sahiptir. Otomatik kapı tasarımları, kayar kapı, garaj kapısı, kollu otomatik kapı ve fotoselli kapı kategorisinde imal edilmektedir.
 
  Motorlu ve Kullanışlı
Kepengin ağırlığına göre tercih edilen motor tasarımları, kumandalı kullanım özelliğine sahip ürünlerdir. Elektrikli olan bu motorlar harici elektrik kaynakları ile uyumludur. Alarm sistemleri kolay bir şekilde eklenebilir. Renklendirilebilen bu tasarımlar, yağmur, kar, dolu, fırtına ve rüzgar gibi bir çok etkene karşı dayanıklıdır. Hırsızlıkların geçişini engelleyen tasarım özelliği nedeniyle tercih edilmektedir. Dış darbe emici özel iç tasarımı, aynı zamanda ısı yalıtım özelliğini meydana getirmektedir. Nem yalıtımını problemsiz bir şekilde gerçekleştiren bu tasarımlar, istediğiniz kaliteli kullanım özelliğini meydana getirmektedir. Otomatik kapı tasarımları, dış mekan tasarımı ile uyumlu üretilmektedir.
 
 Paslanmaz Özelliklere Sahiptir
Alüminyum ve çelik tasarım özelliği ile tasarlanan bu tasarımlar paslanmaz. Kararma veya solma gibi problem meydana gelmez. Parçalı olan bu tasarımlar, özel dekor çalışmaları ile uyumlu özelliklere sahiptir. Otomatik kapı kategorisinde, kayar kapı, uçan kapı, fotoselli kapı, kollu otomatik kapı ve benzeri birçok model, kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Camlı fotoselli seçenekler, güvenliğin maksimuma çıkarılmasında en çok tercih edilen seçeneklerdir. Mekanların ısıtılmasında tercih edilen otomatik fotoselli kapılar, nem ve ısı yalıtım özelliği ile tercih edilmektedir. Uçan otomatik kapılar ise fabrika gibi giriş çıkış problemi yaşayan mekanlar için en çok tercih edilen otomatik seçeneklerdir. 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ