Çorlu Merkezli Otomatik Kapı Firması

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Çorlu Merkezli Otomatik Kapı Firması Biri yaklaştığında algılayıp kendi kendine açılabilen otomatik kapı sistemleri, kalabalık alanlarda geçişlerin daha güvenli ve düzenli olmasını sağlamaktadır. Kapının içerisinde bulunan sensörler, yaklaşan kişiyi algılamakta ve kapının açılmasını sağlamaktadır. Otomatik kapılar, farklı sistemler ile de çalışabilmektedir. 
 
Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan otomatik kapı sistemleri, kamu binalarında da önemli bir yere sahiptir. Otomatik kapı sistemleri her mekana uygun özelliklerde tasarlanabilmektedir. Mağaza, alışveriş merkezi, belediye ve buna benzer alanlarda kullanımı tercih edilen otomatik kapı sistemleri, kaliteli yapısı ile dış etkenlere karşı dayanıklılık göstermektedir. 
 
Kapı hiç açık kalmadığı için içerinin hep belli bir ısıda kalmasını sağlayan otomatik kapı sistemleri, estetik görüntüsü ile mekanlara şık bir görüntü kazandırmaktadır. 
Çorlu Merkezli Otomatik Kapı Firması
 
Otomatik Kapı Fiyatları
 
Alarm sistemleri eklenerek de kullanımı mümkün olan otomatik kapı sistemleri, hırsızların geçişini engellemek için de önemli bir yere sahiptir. Özel bir iç tasarıma sahip olan otomatik kapı sistemleri, farklı birçok çeşitte üretilebilmektedir. 
 
En çok kullanılan otomatik kapı sistemleri içerisinde fotoselli kapılar yer almaktadır. Hareket ya da ısı farkı ile kendi kendine açılabilen özelliğe sahip olan fotoselli otomatik kapı sistemleri, uygun ölçülerde üretilebilmektedir. 
 
Otomatik kapı sistemlerinin fiyatları ürünün özelliklerine ve tasarımına göre farklılık göstermektedir. Otomatik kapı sistemleri ile birlikte hem mekanlarınızda güvenliği sağlayabilir hem de geçişlerin çok daha kontrollü bir şekilde gerçekleşmesine imkan kazanabilirsiniz. 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ