Otomatik Kapı Serviste Anahtar Teslim Hizmet

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Otomatik Kapı Serviste Anahtar Teslim Hizmetotomatik kapı serviste anahtar teslim hizmet
Nice Otomatik Kapı olarak otomatik kapı servis hizmetleri ile alanında fark yaratmaktadır. Günün her saati ekiplerimize ulaşabilir ve acil ihtiyaçlarınızda yardım alabilirsiniz. Kapı ve kapı montajına dair aklınıza gelen her konu için deneyimli ekiplerimizi devreye sokar ve işinizin kısa süre içerisinde tamamlanmasını sağlarız. Otomatik kapılarda yaşanan;
  • • Panel,
  • • Pervaz,
  • • Paslanmaz ve
  • • Aksesuar ihtiyaçlarınızda orijinal malzemeler eşliğinde ve işçilik garantisi ile servis veririz.
Aksesuar ve yedek parçaların gerekli görülmesi halinde sökülmesi veya takılması deneyimli ekiplerimiz tarafından sağlanmaktadır. Nice Otomatik Kapı olarak servis hizmetlerimiz ile siz de geniş açılı veya ekranlı dürbün yeri açtırabilir ve kullanım sağlayabilirsiniz. Uzaktan kumandadan parmak izli giriş sistemlerine, otomatik kapı açıcıdan alarm montajına kadar her aşamada güvenilir ve titiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her türlü kapı ve kilit sorununuzda yanınızda olacak ekiplerimiz sadece anlık ihtiyaçlarınızın çözümü için değil aynı zamanda daha güvenli bir kurulum yapmak için de yanınızdadır. Verdiğimiz hizmetler arasında çilingir hizmetleri,  güvenlik sistemleri kurulumu, garaj kumada servisi, topuzlu kilitler ve emniyet kelepçelerinin kurulumu gelmektedir. Verdiğimiz hizmetlerin kalite ve güvencesiyle siz de kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Kapınızı kapattığınız zaman aklınızın da rahat olmasını istiyorsanız hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
otomatik kapı serviste anahtar teslim hizmet

Öncü uygulamalarımız ile verdiğimiz Nice Otomatik Kapı olarak servis hizmetleri ile üst düzey güvenlik sistemlerini başarıyla kurar ve sorunsuz kullanımınızı sağlarız. Zorlamalar nedeniyle zarar görmüş kapıların hızlı bir şekilde tamirini sağlayan ekiplerimiz, pratik uygulamalar eşliğinde müşteri ihtiyaçlarını en hızlı şekilde tamamlamaktadır. Göbek değiştirmeden zorlanmış kapıların kullanılır hale getirilmesine, şifresi bozulan kilitlerin kontrolünden anahtar kopyalamaya kadar aklınıza gelen her türlü ihtiyaçta ilk önce bizi arayabilirsiniz. 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ