Otomatik Kepenk Arızaları Nasıl Giderilir?

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Otomatik Kepenk Arızaları Nasıl Giderilir?
otomatik kepenk arızaları nasıl giderilir
Otomatik kepenkler kullanışlı, pratik ve güvenli ürünlerdir. Elle açılan kepenklere göre daha teknolojik ve daha şık olan ürünler, birçok avantaja sahip olmalarının yanında, dikkat gerektiren ürünlerdir. Fiyat aralıkları, elle açılan ürünlere göre bir miktar daha yüksek olan ürünler, uzun süreli kullanımlarda sağlayacakları avantajlar sayesinde tercih sebebi olmaktadırlar. Bir çocuğun bile kolaylıkla açıp kapatabileceği ürünler, bir düğme yardımıyla ya da bir kumanda yardımıyla işlem görmektedir. Sorun yaşamamak için seçeceğiniz ürün kaliteli ve ürünün üretici firması, ürününün arkasında durabilen bir firma olmalıdır. Bu anlamda satın alacağınız ürünü ve firmayı doğru seçmeniz, sorun yaşama olasılığınızı en minimuma indirmekte ve olası bir sorun karşısında, çözüme çabuk, basitçe ve düşük bir maliyetle kavuşmanızı sağlayacaktır. Tekirdağ Otomatik Kepenk, alanında fiyat, kalite ve güvenli alışveriş esasları doğrultusunda lider bir firmadır.

Tekirdağ Otomatik Kepenk adı ile yapılan tüm araştırmalarda, ön sıralarda ulaşabileceğiniz firmamız, 2006 yılından bu yana üretim yapmakta ve alanında sağlam adımlarla ilerlemektedir. Demir ve çelik konularında uzman olan firmamız, Tekirdağ merkezli olarak üretim yapmakta ve tüm Türkiye’nin güvenlik önlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. Üretim ve sorunlarınızla ilgili tüm görüş ve önerilerinizi http://www.niceotomatikkepenk.com adresimiz üzerinden iletişim formumuzu doldurarak, info@nicetrakya.com adresine mail atarak, pazar günleri hariç, saat 9.00 ve 18.00 arası, 0.282.2616567 numaralı telefondan ya da 0.553.3465218 numaralı hızlı iletişim hattımızdan ulaşarak bildirebilirsiniz.
otomatik kepenk arızaları nasıl giderilir

Otomatik kepenkler ile ilgili olası bir arıza anında, ilk olarak kumandanızın pilini kontrol etmelisiniz. Sorununuz belki de çok basit bir pil bitmesi olabilir. Yedek kumandanız olması da, olası bir kumanda arızası anında acil çözüm sağlayacaktır. Yaşanan sıkıntı pil ya da kumada arızasıyla ilgili değilse, öncelikli olarak kontrol etmeniz gereken elektrik sistemidir. Elektriğin kesik olmadığından eminseniz, şarteli ve kepenge elektrik gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Sıkıntı elektrikle de ilgili değilse, kepenk panellerinin herhangi bir engele takılıp takılmadığını kontrol etmelisiniz. Bunların tamamının kontrolünden sonra arıza hala devam ediyorsa, arıza muhtemelen motorla ilgilidir. Otomatik kepenklerdeki motor arızaları şu nedenlerle meydana gelebilir;
  • • Ağırlıklı olarak kullanıcı hatası
  • • Zamanla motor parçalarının aşınması
  • • Zamanla dişli takımının aşınması
  • • Zamanla kayış sisteminin aşınması
  • • Elektronik parçaların oksitlenmesi
  • • Elektronik parçaların aşırı yük sonucu yanması

Bu gibi olası arızalardan korunmak amacıyla, Tekirdağ Otomatik Kepenk olarak önerimiz, düzenli olarak ürününüzün bakımı yaptırmanız, yardımı ürünün servislerinden almanız, parça deyişimi gereken arızalarda orijinal yedek parça ve aksesuar kullanmanız ve en önemlisi ürünü satın alırken, faturalı ve garantili ürün almanızdır.

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ