Otomatik Kepenk Fiyat Listesi

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

 Otomatik Kepenk Fiyat Listesi
Otomatik kapı sektörü, zamandan kazandıran ve güvenli özellikleri ile koruma işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren etkili tasarımlardır. Otomatik kapılar, kepenkler, kayar kapı tasarımları, fotoselli kapılar, garaj kapıları ve kanatlı kapı seçenekleri, bu kategoride oldukça önemli özelliklere sahiptir. Otomatik kepenk tasarımları, maksimum koruma sağlayan sağlam ve estetik tasarımlardır.
 
 Kepenk Teknolojisi
Eski tasarımlara nazaran yeni nesil otomatik kepenkler, çok daha kullanışlı ve dayanıklıdır. Kullanışlı özelliklerinin yanı sıra estetik görselliği, uyumlu dekor özelliğine sahiptir. Alüminyum ve çelik özelliğe sahip kepenkler, ağırlığına göre özel motorlarla desteklenmektedir. Motorlar kumandalıdır. Kumanda sistemi sayesinde ekstra enerji harcamak zorunda kalmayacaksınız. Pratik, etkili ve oldukça kullanışlı özelliklere sahip otomatik kepenk sistemi, birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.
 
 Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Dayanıklı
Profesyonel kullanım özelliğine sahip bu kepenkler, dışarıdaki olumsuz hava koşullarının etkilerini dışarıda bırakmaktadır. Toz, kir ve benzeri rahatsız edici etkenleri de içeri almamaktadır. Parçalı kepenklerin içi boş olduğu için ısı yalıtımı gerçekleştiriyor. Bu nedenle kış aylarında soğuk havanın etkisini maksimum azaltmaktadır. Şiddetli rüzgarın etkisine karşı dayanıklı olan bu kapılar, sis yapmayan özel bir sisteme sahiptir. Açma ve kapama işleminde parçalar uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.
 
 Profesyonellikle Tanışın
Kepenk taktırmak istediğiniz zaman müşteri hizmetlerimizi aradığınızda, ekspertiz hizmeti için elemanlarımız en kısa zamanda adresinize ulaşacaktır. Tasarımın uygulanacağı yerde inceleme yapan elemanlarımız, öncelikle binanın diğer bölümündeki dekor çalışmalarını incelemektedir. Renk ve tasarım özelliği bakımından uyumlu renk ve desen seçenekleri tercih edilerek, en iyi otomatik kepenk uygulaması tasarlanır. Ölçüler alınır ve daha sonra imalat işlemine geçilir. Montaj işlemleri aynı gün içerisinde gerçekleştirilir. Pratik ve etkili kullanım özelliğine sahip olan bu otomatik kepenkler, hayatımızı kolaylaştıran kaliteli kullanım özelliğine sahiptir. 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ