Kişiye Özel Ölçülerde Otomatik Kepenk İmalatı

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

kişiye özel ölçülerde otomatik kepenk imalatı Dayanıklı ve etkili kullanım özelliğine sahip otomatik kepenk ürünlerimiz, güncel özellikleriyle tercih edilmektedir. Yeni nesil kullanım özelliğine sahip kepenklerimiz, paslanmaz özelliklere sahiptir. Silinebilir özellikleriyle her zaman görselliğini korumaktadır. İş yeri, dükkan ve AVM gibi bir çok mekanın girişi için uygun özelliklere sahiptir. Otomatik kepenk seçeneklerimiz kişiye özel hazırlanmaktadır. Dükkan ve iş yerinin giriş ölçülerine göre pratik bir şekilde tasarlanmaktadır. 
 
Tasarımlarımız Özeldir
Motorlu özellikleriyle tercih edilen kepenklerimiz elektriklidir. Elektrik kesildiği zaman manuel moda geçmektedir. Manuel kullanımlarda açma ve kapama işlemi kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Profillerin iç kısımları boştur ve ısı yalıtım özelliklerine sahiptir. Bu nedenle ısı yalıtımı ve ses yalıtımı meydana gelmektedir.
   
Kenar bölümlerdeki contalar, dışarıdaki tozu ve kiri dışarıda tutmaktadır. Darbeye karşı dayanıklı tasarımlarımız, sokak gösterilerinde dükkanınızı en iyi şekilde korumaktadır. Hırsız alarmı sistemleriyle uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Kilit sistemi özeldir ve hırsızlık olaylarına karşı özel tasarlanmıştır. Otomatik kepenk tasarımlarımız pratik kullanım özelliğine sahiptir. 

kişiye özel ölçülerde otomatik kepenk imalatı
İç ve Dış Mekan İçin Özel Tasarım Seçenekleri
Kepenk tasarımları iç mekan ve dış mekan için özel tasarlanmaktadır. Sarraf ve benzeri yerler için özel tasarımlar hazırlıyoruz. Güvenliği maksimuma çıkaran bu özel tasarımlarımız, aradığınız özelliklere sahiptir. Yaz aylarında ve kış aylarında otomatik kepenk ürünlerimiz güvenle kullanılabilir. Olumsuz hava koşullarının etkisinden iş yerinizi ve deponuzu maksimum korumaktadır. Paslanmayan özelliklere sahip profiller, estetik görünümünü uzun yıllar koruyabilmektedir. 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ