En Iyi Otomatik Kapi Firması

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

 En İyi Otomatik Kapı Firması
Otomatik özelliklere sahip pratik kapı tasarımlarını tercih etmeden önce firmamızı arayabilirsiniz. Elemanlarımız, kapının uygulanacağı alanı incelerler. Bu incelemenin ardından ölçüler alınır. Dükkan veya depoların görsel özelliğine göre en uygun tasarımlar tercih edilebilir. Otomatik ve kumandalı özelliklere sahip bu kapılar, farklı özelliklere sahiptir. Otomatik kapı tasarımları, kayan kapı, fotoselli kapı, uçan kapı, garaj kapısı ve kepenk kategorisinde değerlendirilmektedir. 
 
 İç ve Dış Mekanlara Özel Tasarımlar
Kapı teknolojinin gelişmesi ile birlikte, iç mekanlar için ve dış mekanlar için bir çok model üretilmektedir. Renklendirilebilen ve özel dekor çalışmaları ile desteklenen bu tasarımlar, kolay kullanım özelliğine sahiptir. Kullanım özelliği bakımından oldukça kaliteli kapı tasarımları, darbe emici özel tasarıma sahiptir. Hava geçişini engelleyen özel tasarım parçalı tasarımlar, değiştirilebilir. Tamir edilebilen otomatik kapı sistemleri, kepenk ağırlığı ile uyumlu motor sistemleri ile desteklenmektedir. Depolar, AVM'ler, dükkanlar, iş yerleri, iş merkezlerindeki iç mekanlar ve garajlar, bu sistemlerle daha kullanışlı hale gelmektedir. Efor sarf etmeden otomatik açılan bu tasarımlar, sessiz özelliğe sahiptir. Montaj işlemini gerçekleştiren şirketimiz, aynı zamanda motor servis işlemini de problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor.
 
 Yalıtım Özelliğine Sahiptir
Isı ve nem yalıtım özelliğine sahip olan ve birinci sınıf kullanım özelliğine sahip bu otomatik kapı tasarımları, kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahiptir. Kış aylarında soğuk ve kar yağışlı havaların olumsuz etkisi dışarıda kalmaktadır. Yaz aylarında tozlu ve sıcak havanın etkilerine karşı dayanıklı olan bu kapılar, ısı ve nem yalıtımını problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Ekspertiz hizmet ile mekanlarınız için en uygun tasarımları kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Camlı tasarımlar, fotoselli özelliği ile geçişi kolaylaştırmakla birlikte güvenliğin maksimuma çıkmasında önemli rol oynamaktadır. Karşıdan geleni uzak mesafeden görme imkanı sağlayan camlı otomatik tasarımlar, kullanışlı özelliklere sahiptir.

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ