Çorlu Bölgesine Özel Otomatik Kepenk Firması

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

İş yeri ve depo güvenliğinde kepenklerin rolü büyüktür. Kepenksiz dükkanlar hırsızlık olaylarının yaşandığı dükkanlardır. Bu nedenle günümüzde kepenkler, güvenlik kategorisinin en önemli seçeneğidir. Firmamız, profesyonel otomatik kepenk seçeneklerini güvenli yöntemlerle hazırlamaktadır. 
Çorlu Bölgesine Özel Otomatik Kepenk Firması  
Kenar bölümlerindeki raylar sayesinde kolaylıkla kapanabilmektedir. Sabah dükkanı veya depoyu açacağınız zaman enerji sarf etmenize gerek yok. Kumandalı otomatik motor sizin yerinize açma işlemi yapacaktır. Akşam eve giderken veya acilen bir yere yetişeceğinizde, motorlu sistem sizin yerinize kepengi kapatacaktır.


Otomatik ve Manuel Özellikler Bir Arada
 
 Pratik, etkili ve kullanışlı özellikleriyle tercih edilen kepenklerimiz, manuel kullanılabilir. Elektrikler kesildiği zaman motor manuel moduna geçmektedir. Manuel kullanım özelliğine sahip kepenklerle dükkanınız maksimum güvenli özelliklere sahip olacaktır. Hırsızlık olaylarına karşı özel kilit sistemi bulunuyor. Dış darbelere karşı dayanıklıdır.
 
Bütün bu özelliklerle maksimum koruma özellikleri motor sistemi sayesinde gerçekleşiyor. Pratik, etkili ve kullanışlı olan bu kepenkler, AVM ve mağazalar için etkili koruma sağlıyor. Otomatik kepenk modellerimiz, depo, dükkan ve benzeri bir çok kategoride kullanılmaktadır. 
 
Kepenk Tasarımları Pratik Bir Şekilde Hazırlanıyor
Çorlu Bölgesine Özel Otomatik Kepenk Firması
 
Kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf olan bu kepenkler, profesyonel işçilikle hazırlanıyor. Profil parçalardan oluşan kepenk sistemi, yukarı doğru toplanıyor. Kenar bölümlerdeki raylar sayesinde kolaylıkla açılabilir ve kapabilir özelliklere sahiptir. Firmamız ölçü alma, imalat ve montaj seçenekleriyle kepenkleri hazırlamaktadır. Bütün mekanlar için estetik otomatik kepenk tasarımları hazırlıyoruz. Görsel açıdan iş yeri veya depo tasarımıyla uyumlu çalışmalar sunuyoruz. 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ