Otomatik Kepenk Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Otomatik Kepenk Seçerken Nelere Dikkat EdilmeliOtomatik kepenk dünyasının en kaliteli ürün seçeneklerini firmamız sizler için tasarlıyor. Kampanyalı satışa sunduğumuz kepenklerimiz elektrik sistemiyle çalışmaktadır. Ayrıca elektrik kesintisine karşı özel koruma sistemine sahiptir. Redüktörlü motor sistemi sayesinde manuel kullanılabilir.
 
Güvenli Tasarımlar Tercih Edilmelidir
Pratik kullanım seçenekleriyle kepenkler, profesyonel koruma sağlar. Koruma sağlamanın yanı sıra estetik görünüm özelliğine de sahiptir. Dışarıdan gelen rüzgar, toz ve benzeri etkenleri dışarıda tutar. Ayrıca anarşi olaylarında iş yerinizi maksimum korur. Özel parçalardan oluşan profillerin iç kısımları boştur. Bu şekilde ısı yalıtımı ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Üst kısımdaki tambur sistemi ve motor sistemi, uyumlu özelliklere sahiptir. Otomatik kepenk tercihi esnasında bütün bu özelliklere dikkat edilmelidir. 
 
Ekspertiz Hizmeti
Elemanlarımız kepenk monte edilecek yeri incelemekle işe başlamaktadır. Bu inceleme sonucunda en uygun sistem tercih edilmektedir. Renk seçeneklerine sahip tasarımlarımız, istediğiniz estetik özeliklere sahiptir. Silinebilen ve paslanmayan özelliği ile olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Otomatik kepenk tercihinde giriş bölümünün özellikleri dikkate alınmalıdır.
otomatik kapı seçerken nelere dikkat edilmeli
 
İmalat ve Montaj
İkinci aşama ekspertiz raporlarına göre imalat işlemidir. Bu işlemde kepengin ağırlığına göre motor mekanizması tercih edilir. Kumanda sistemi ve diğer sistemler, kısa sürede hazırlanmaktadır. Bu kategoride son aşama ise montajdır. Bu aşama sonrasında kepenginizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
Otomatik Kepenkler Nerelerde Kullanılıyor?
Kepenklerin kullanım alanları farklıdır. İç mekan ve dış mekan kategorisinde farklı kullanım alanları mevcuttur. Depo, dükkan, mağaza ve AVM gibi kategorilerde tercih edilmektedir.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ