Otomatik Kapı Fiyatları 2019

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

otomatik kapı fiyatları 2019Otomatik kapı çeşitlerinin profesyonel tasarım özellikleri, her zaman hayatımızı kolaylaştırır. Özellikle insan trafiğinin çok olduğu yerlerde bu kapılar büyük kolaylık sağlıyor. Büyük fabrikalarda büyük araç girişleri de oldukça yoğundur. Bu nedenle büyük araçların geçişini kolaylaştıran uçan kapı ve bariyer seçenekleri de hizmet programımızda yer alıyor.
 
Profesyonel Eleman Kadrosu Sizlerle
 
Konusunda deneyimli elemanlarımız, işinin ehlidir. Ekspertiz hizmetiyle öncelikle kapının uygulanacağı yerde gerekli ölçüm işlemlerini gerçekleştirmektedir. Elemanlarımız kapı modellerini göstererek hizmet vermektedir. Kapıların özelliklerini anlattıktan sonra en uygun modeli tavsiye etmektedir.
 
Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra elemanlarımız projeyi imalata sunmaktadır. İmalat işleminden sonra ekiplerimiz yerinde montaj işlemleriyle otomatik kapı ürünlerini kullanıma açmaktadır. Konusunda deneyimli elemanlarımızla kısa zamanda istediğiniz ürün seçeneklerini sizler için adresinize gönderiyoruz.
otomatik kapı fiyatları 2019
 
Otomatik Kapılarımız Güvenli Özelliklere Sahiptir
Otomatik kapı gerektiren bütün mekanlar için özel modelleri sizler için tasarlıyoruz. Tasarladığımız kapılarımız özel yöntemlerle üretilmektedir. Villa, köy, fabrika, AVM, bahçe, seksiyonel ve fotoselli modellerimiz, duruma göre tercih edilmektedir. Bariyerli seçeneklerimiz ve otoparka özel modellerimiz de özel olarak üretilmektedir. Otoparka özel modellerde kırılan kollu modeller de üretilebilmektedir.
 
Bütün modellerimiz giriş bölümünün özelliklerine göre hazırlanmaktadır. Tavan ve taban yapısı, geçiş trafiği ve benzeri özellikler değerlendirilmektedir. Konusunda deneyimli eleman kadromuzla kısa zamanda istediğiniz bütün otomatik kapı modelleri üretilmektedir. Bahçe tasarımları için kollu motorlu kapı modelleri, fabrikalar için uçan kapılar ve bariyerli kapı seçenekleri, AVM ve mağazalar için fotoselli camlı kapı seçenekleri, uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede hazırlanmaktadır.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ