Tekirdağ'ın Otomatik Kepenk Firması

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

tekirdağın otomatik kepenk firması Hırsızlık ve sokak anarşisine karşı iş yerinizi en iyi kepenklerle koruyabilirsiniz. Profesyonel özelliklere sahip kepenklerimiz, dayanıklı özelliklerin yanı sıra nem ve ısı yalıtım özelliğine sahiptir. Kepengi oluşturan parçaların içi boştur ve özel bir tasarımla üretilmiştir. Otomatik kepenk tasarımlarımız, bu nedenle ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Toz, kir ve benzeri dış etkenler contalar sayesinde dışarıda kalmaktadır. Üst tamburda toplanan kepenk, aşağı doğru kolaylıkla açılabilmektedir.
 
Otomatik Kepenklerle Hayatınız Kolaylaşsın
Yeni nesil kepenklerimiz eskiye nazaran çok daha estetiktir. Paslanmayan ve renk seçeneğine sahip yeni nesil ürünlerimiz, göz kamaştırıyor. Otomatik kepenk motor sistemi sayesinde açma ve kapama işlemi sorunsuz çözülmektedir.
 
Profesyonel elemanlarımız kısa zamanda ölçüleri almaktadır. İmalat ve montaj işlemlerimiz de kısa sürede gerçekleşmektedir. İmalat ve montaj hizmeti veren elemanlarımız, servis hizmeti de sunuyor. Arıza ve benzeri durumlarda parça destekli servis hizmeti de sunuyoruz.
tekirdağın otomatik kepenk firması  
 
Günün Her Saatinde Bizi Arayın
7/24 otomatik kapı hizmetlerimiz, bu etkili ürünleri kısa sürede adresinize taşıyor. Elektrik kesildiği zaman manuel açılabilen bu ürünlerimiz, iş hayatınızı kolaylaştırıyor. Eski modellerde eskiyen kepenkleri açmak çok zor bir işti. Güç gerektiren eski kepenkleri açma ve kapama işlemi, zaman alıyordu. Yeni nesil otomatik kepenk sistemimizde bu sorun yaşanmıyor.
 
Otomatik motor kısa sürede kepengin açılmasını sağlıyor. Kaliteli ray sistemi ve silindir motor sistemi, pratik kullanım sağlıyor. Çelik ve alüminyum malzeme ile üretilen bu ürünlerimiz, isteğe göre tasarlanabilmektedir. Kısa zamanda istediğiniz özelliklere sahip kepenklerimiz imal ediliyor.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ