Kapaklı Otomatik Kepenk Çözümleri

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

kapaklı otomatik kepenk çözümleri Kapaklı otomatik kepenk ürünlerimiz, teknolojinin son harikası ürünlerdir. Her geçen gün hizmet kalitesini geliştiren firmamız, kepenkleri güncellemeye devam etmektedir. Yeni nesil motor seçenekleri ve yeni modeller, kataloğumuzda yerini almaktadır. Kapaklı otomatik kepenk seçeneklerimizle güvenliğiniz için maksimum çözümler sunuyoruz. 
 
Otomatik Kepenk Sistemiyle Tanışın
Eski kepenkler, insan gücü ile açılır ve kapanırdı. Kenar bölümlerdeki raylarda takılma meydana gelirdi. Ayrıca kepenkler paslanırdı. Sürekli arıza çıkardığı için problem meydana getirirdi. Yeni nesil kepenklerimizde ise bu sorun tarih oldu. Parçalı profil sistemi sayesinde açma ve kapama problemi yaşanmamaktadır.
 
Kenarlardaki ray sistemi tıkanmayı önlemektedir. Ayrıca motorlu olduğu için her gün halter çalışmanıza gerek kalmadı. Motor sistemi sizin yerinize kepenkleri açıp kapatıyor. Kapaklı otomatik kepenk tasarımlarımız, kullanım kalitesi bakımından aynı özelliklere sahiptir. 
kapaklı otomatik kepenk çözümleri
 
Şık ve Estetik Kepenkler
Görsel açıdan mükemmel özelliklere sahip kepenklerimiz şık ve estetiktir. Renk özelliklerine sahip olduğu için dekor çalışmalarında kullanılmaktadır. Dükkanınızın veya iş yerinizin dış dekor özelliği ile birebir uyumlu modeller tasarlanabilmektedir. Pratik kullanım özelliğine sahip maksimum güvenli kepenklerle tanışın.
 
Hırsızlık ve benzeri durumlarda etkili bir şekilde iş yerinizi koruyun. İş yeriniz için istediğiniz kaliteli korunma seçenekleri kepenklerle sağlanmaktadır. Kapaklı otomatik kepenk modellerimiz de aynı kalitede üretilmektedir. Giriş bölümlerinin yanı çıkıntılı bölümlerin kapatılmasında da kepenk sistemi tercih edilmektedir. Kullanım kalitesi açısından aradığınız özellikler, tasarımlarımızda bir araya getirildi. İstediğiniz zaman ölçü almaya gelebiliriz. 
 
 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ