Akıllı Sensörlü Otomatik Kapı Modelleri

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Akıllı Sensörlü Otomatik Kapı ModelleriSon yılların vazgeçilmez modelleri arasında yer alan otomatik kapılar son derece dayanıklı ürünlerdir. Garanti süreleri iki ile dört yıl arasında değişmektedir. Birçok farklı rengi ilgili kategorilerden görüp değerlendirmek ve siparişi bu doğrultuda vermek mümkündür. Işığı en rafine şekilde mekana yansıtarak enerji tasarrufu sağlar.
 
Aynı zamanda güvenlik için de donanımlı birer mekanizmaya sahiptir. Montaj işlemleri de çok kısa bir süre içerisinde pratik bir şekilde gerçekleştirilir. Kullanım alanlarına bakılarak birçok farklı türde kapılar arasından seçim yapılabilir. Bahçeler için özel olarak imal edilmiş kapıların yanı sıra fabrika ve villalar için üretilmiş olan versiyonları da mevcuttur. 

Akıllı Sensörlü Otomatik Kapı Modelleri
 
Otomatik Kapı Çeşitleri 
 
İlgili kategorilerde farklı çeşitlerde otomatik kapı ürünleri bulunuyor. Her birinin ürün özellikleri ve kullanım alanları farklı oluyor. Bunların başında bariyerli sisteme sahip olan kapılar geliyor. Genellikle yüksek güvenlikli sitelerde ve kamusal alanlarda kullanılır.
 
Otoparklara özel geliştirilmiş otomatik kapılar ise araçların geçebileceği bir genişliğe sahiptir. En çok satılan otomatik kapı modellerinin başında ise fotoselli olan modeller geliyor. Sese ve harekete karşı otomatik olarak açılıp kapanabilir. Yangın riskine karşı ekstra korumalı olan kapılar da uygun fiyatlarla satın alınabilir. 
 
Otomatik Kapı Fiyatları 
 
Otomatik kapıların fiyatları türlerine ve özelliklerine göre belirlenmektedir. Her bütçeye uygun seçenekler kategorilerde yer alıyor. Telefon ya da online platformlarda üreticiler ile iletişime geçilerek detaylı bilgi alınabilir. 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ