Otomatik Kapı Motoru Fiyatı

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Otomatik KapıOtomatik Kapı Motoru Fiyatı
Otomatik Kapı türleri bütün mekanlar için en önemli bölümlerdir. Yoğun giriş çıkış trafiğine sahip mağazalar ve iş merkezleri, otomatik kapı konusunda etkili çözümleri tercih etmektedir. Otomatik açılan ve kapanan fotoselli motorlu kapılar, pratik kullanım özelliğine sahiptir. Profesyonel tasarım özelliğine sahip bu tasarımlar uzun yıllar mağazalarda giriş ve çıkış trafiğini kontrol altına almaktadır. Otomatik kapı motoru fiyatı, kapı ebatları ile orantılıdır. Kapının motor özellikleri de önemlidir.
 
 Neden Tercih Ediliyor?
Pratik ve etkili kullanım özelliğine sahip olan bu kapılar, geçiş işleminin seri bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Mağazaya girenler ve mağazadan çıkanlar, kargaşaya neden olmadan giriş çıkış yapabilmektedir. Kapı hiç bir zaman açık kalmadığı için, mağaza içerisindeki ısı dengesi de korunmuş oluyor. Contalı olan ve nem yalıtımı özelliğine sahip bu tasarımlar, yağmur ve kar gibi olumsuz bütün etkilere karşı pratik özelliklere sahiptir. Temizlenebilir özel Alüminyum yüzeyi, kir tutmadığı için görsel özelliğini uzun yıllar koruyabilmektedir. Pratik etkili ve kullanışlı özelliklere sahip bu tasarımlar, mekana özel dekor çalışmaları ile uyumlu özelliklere sahip tasarımlardır. Otomatik kapı seçeneklerinde, renk ve tasarım seçenekleri isteğe göre tercih edilebilir. 
 
 Aradığınız Bütün Özellikler Bir Arada
Kullanım alanı oldukça geniş olan bu tasarımlar, otomatik motorlu özelliğinin yanı sıra fotoselli özelliklere sahiptir. Contalı özelliğe sahip olması nedeniyle, özellikle şiddetli yağmurlarda içeriye su almamaktadır. Rüzgarın şiddetine karşı dayanıklı üretilen otomatik kapı seçenekleri, bütün mağazalar için en önemli seçenek haline gelmiştir. Firmamız, bütün otomatik kapılar konusunda deneyimli elemanlarla kısa zamanda montaj işlemini gerçekleştirmektedir. Bina giriş dekoru ile uyumlu özelliklere sahip estetik otomatik kapılar, şirket prestiji için de önemlidir. Sıradan kapılara nazaran otomatik kapılar, müşteri kitlesi tarafından tercih edilmektedir. Pratik kullanım özelliğine sahip etkileyici tasarımlardır.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ