Otomatik Kapı İle Otomatik Kepenk Arasındaki Farklar Nelerlerdir

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

 Otomatik Kapı İle Otomatik Kepenk Arasındaki Farklar Nelerlerdir
Kapı teknolojinin gelişmesi ile birlikte otomatik özelliklere sahip kapılar, pratik kullanım özelliğine sahiptir. Profesyonel tasarım seçenekleriyle gerçekleştirilen ve giriş dekor çalışmaları ile uyumlu görsel özelliklere sahip otomatik kapı seçenekleri, kullanışlı özelliklere sahiptir. Giriş ve çıkış trafiği çok kalabalık olan mağaza ve Avm gibi iş merkezlerinde otomatik kapılar tercih ediliyor.
 
 Mağazalarda ve AVM’lerde Neden Tercih Ediliyor?
Fotoselli, motorlu ve döner kapı modelleri, giriş bölümünde trafiği fazla olan büyük alışveriş merkezlerinde geçişi çok kolay hale getirmektedir. Otomatik kapandığı için, mağazanın içerisindeki ısıyı koruyabilmektedir. Camlı olduğu için güvenliğin sağlanması daha kolaydır. Gelen müşteri metrelerce öteden fark edilir. Bu nedenle güvenlik görevlisi şüpheli teşhisini daha kolay bir şekilde gerçekleştirir. Otomatik kapı tasarımlarının sessiz motorla çalışması, kapı açma ve kapama zahmetinin ortadan kaldırmaktadır. Dayanıklı ve oldukça kullanışlı olan bu kapılar, binanın dış tasarımı ile uyumludur.
 
 Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Dayanıklıdır
Özel tasarlanan ve estetik özelliği ile tercih edilen bu kapılar, kar, yağmur, fırtına ve şiddetli sıcakların etkisini içeri yansıtmamaktadır. Özel conta sistemi sayesinde dışarıda nem yalıtım özelliğine sahip bu kapılar, aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Profesyonel özelliklere sahip olan ve pratik kullanım özelliğine sahip otomatik kapı seçenekleri, paslanmaz özelliklere sahiptir. Alüminyum özelliğe sahip çerçeve bölümleri isteğe göre renklendirilebilir özelliklere sahiptir. Profesyonel kullanım özelliğine sahip bu tasarımlar birinci sınıf malzemeden üretilmiştir.
 
 Otomatik Kepenkler 
Bu tasarımlar, koruma amaçlıdır. Otomatik kapılar gibi giriş çıkış trafiğinin çok olduğu yerlerde kullanılmaz. Hırsızlık ve benzeri durumlara karşı otomatik kepenkler tercih edilir. Kepenkler otomatik açılır ve efor sarf etmeye gerek kalmaz. Kepenklerin kullanım alanı, garajlar, depolar, dükkanlar, iş yerleri ve benzeri yerlerdir. Otomatik kapıların kullanım alanı ise AVM, iş merkezleri ve benzeri yerlerdir.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ