Otomatik Kepenk Çesitleri Nelerdir

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

 Otomatik Kepenk Çeşitleri Nelerdir
Kepenk dünyasının her geçen gün yeni model seçenekleriyle piyasaya çıkması ile birlikte, estetik mekan tasarımları değer kazanmaya başladı. İş yeriniz için özel bir dekor çalışması yaptırmadan önce, kepenk rengini ve modelini tercih etmelisiniz. Otomatik kepenk tasarımlarının çeşitleri vardır. Motorlu ve elektrikli kepenk çeşitleri, birçok alanda kullanılmaktadır. Pencere, kapı ve garaj kategorisinde tercih edilen tasarımlar, kullanıldıkları mekanlara göre özel olarak tasarlanmaktadır. 
 
 Bir Çok Alanda Kullanılıyor
Profesyonel özelliklere sahip bu kapılar, iş yeri, dükkan, depo, garaj ve hangar gibi bir çok mekanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Bu tasarımların tasarım özelliği, sağlamlık ve ısı yalıtımı üzerinedir. Ayrıca renklendirme özelliği de bulunmaktadır. Galvanizli, alüminyum ve çelik tasarımlar, isteğe göre renklendirilmektedir. Dükkanınız için veya iş yeriniz için gerçekleştirdiğiniz özel dış dekor çalışmaları, özel otomatik kepenk çalışmaları ile birebir uyumludur.
 
Dışarıdaki tozu, nemi ve olumsuz hava koşullarını dışarıda bırakan bu tasarımlar, dört mevsim profesyonel kullanım özelliğine sahiptir. Birinci sınıf kullanım özelliğine sahip bu kepenkler, paslanmaz özelliğe sahiptir. Paslanmayan ve her zaman etkili görsel özelliğini koruyan bu tasarımlar, özel motor sistemine sahiptir. Motorlar kepengin ağırlığına göre tercih edilmektedir. Kumanda sistemi ile uyumlu özelliklere sahip bu tasarımlar, oldukça kullanışlı özelliklere sahiptir. Her mekan için farklı özelliklere sahip bir çok tasarım bulunmaktadır. Parçalı delikli tasarımlar, kullanıldıkları yerin özelliğine göre farklılık göstermektedir.
 
 Tasarım Özellikleri Etkileyici
Yeni nesil otomatik kapı seçenekleri, tasarım bakımından göz alıcıdır. Fotoselli kapılar, kayar kapılar ve otomatik kepenk seçenekleri, özel motor sistemi ile tasarlanmaktadır. Kullanım özelliği bakımından farklı özelliklere sahip olan modeller, servis imkanına sahiptir. Parça destekli gerçekleştirilen servis çalışmaları, bu kapıların kullanımını maksimum artırmaktadır. Bu tasarımların motor kısımları pratik bir şekilde değiştirilebilir.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ