Otomatik Kepenk Sistemleri Ne Gibi Ürünler İçerir?

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Otomatik Kepenk Sistemleri Ne Gibi Ürünler İçerir?
otomatik kepenk sistemleri ne gibi ürünler içerir
Edirne Otomatik Kepenk sistemleri olarak sağladığımız hizmetler, tamamıyla güvenlik, kolaylık ve zamandan ve enerjiden tasarrufu amaçlamaktadır.10 yıldır güvenilir bir şekilde hizmet veren firmamız ile http://www.niceotomatikkepenk.com  adresinden iletişime geçebilir ve ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli bir çözüm bulabilirsiniz. Bariyer sistemleri, kepenk sistemleri, kayar kapı sistemleri, fotoselli kapı sistemleri, garaj kapı sistemleri, kanatlı bahçe kapısı ve tüm bu ürünlerin otomatik olarak kullanımına imkan sağlayan motorları üreten firmamız, Tekirdağ’dan tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir.

Kollu bariyer, mantar bariyer, plaka tanıma sistemi, tuzaklar ve kapan çeşitlerinin olduğu bariyer sistemleri ile otopfark giriş ve çıkışlarını kontrol altına almayı, ters yön girişlerini engellemeyi, istenmeyen araçların girişini engellemeyi, alanı özelleştirmeyi ve korumayı amaçlamaktayız. Otomatik kepenk sistemleri ile, güvenliğinizi sağlamayı, estetik ve şık bir görüntü sunmayı, ısı, ses ve ışık yalıtımına destek olmayı ve tüm bunları pratik bir şekilde uygulayabilmenizi hedeflemekteyiz. Özel arazi, site, bahçe gibi alanların girişinde kullanmak üzere ürettiğimiz kayar kapı sistemleri ile güvenlik ve alan koruması sağlamaktayız. Üstelik Edirne Otomatik Kepenk olarak, duvar içinde ya da önünde çalışabilecek şekilde uygulanabilen, modüler bölme duvar sistemleri arasında kullanılabilen, laminat, ahşap, deri, lake boyalı ve cam gibi birçok seçeneği olan kapı kanatları sunmaktayız.
otomatik kepenk sistemleri ne gibi ürünler içerir
Hemen her bina için kullanımı uygun fotoselli kapıların üretimi de bünyemizde yapılabilmektedir. Fiziksel güce ve temasa gerek kalmadan açılan fotoselli kapılar, kullanımı son derece pratik ve avantajlıdır. Şık mekanlar için cam olarak kullanılabildiği gibi ameliyathane gibi özel alanlar için alüminyumdan da üretilebilirler. Harekete duyarlı olan kapılar, hem güvenli hem de sıcak ve soğuk havanın dışarı kaçışını engellediği için kullanışlıdır. Üstelik istenildiği gibi yarı açılan, tek yönlü açılan, sürekli açık, sürekli kapalı gibi alternatifleri de mevcuttur. Garaj kapılarıysa her türlü alanda, araçların güvenliğini sağlamak için geliştirilmiştir. Açılış ve kapanışı otomatik olduğu için pratik olan kapılar, aracı ve garaj alanını dış etkilerden ve hırsızlık gibi olaylardan korur. Ayrıca birçok seçeneği ile mekanın dekorunu bozmayacak ve mekanla bütünlük sağlayacak şekilde olabilirler. Edirne Otomatik Kepenk adı altında bulabileceğiniz son ürün olan kanatlı bahçe kapılarıysa, kayar kapılarla aynı işlevi gören fakat daha az sirkülasyona uygun kapılardır. Örneğin kayar kapılar ticari mekanlarda ya da kalabalık sitelerde rahatlıkla uygulanabilirken, kanatlı bahçe kapıları özel mülklerde kullanılmaya uygundur.BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ