Parmak İzi Kilidi Kullanımın Sağladığı Avantajlar

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Parmak İzi Kilidi Kullanımın Sağladığı Avantajlarparmak izi kilidi kullanımın sağladığı avantajlar
Zamanın kıymetini bilen ekiplerimiz acil durumlarda uzaktan kontrol sistemlerini kullanarak en kısa sürede sistemin çalışır hale gelmesini sağlarlar. Nice Otomatik Kapı Parmak izi kilidi uygulaması ile mekânlarda girişleri otomatik sistemler ile takip edebilirsiniz. Üst derece güvenlik gereken alanlara girebilecek personelin seçimi ile parmak izi sisteminin kullanılması sorunlarında ortadan kalkmasını sağlayacaktır. 

Parmak İzi Okuma Cihazı İle Siz de Güvenliğinizi Sağlayabilirsiniz. Farklı şekillerde sunulan hizmetlerimiz gelişen teknolojilerin yakından takip edilmesi esasına dayanmaktadır. Kapı koluna kurulan sistemler ile;
  • • Parmak izi okuyucu
  • • Elektronik kilit ve
  • • Kapı kolu bir arada kullanılmaktadır.
parmak izi kilidi kullanımın sağladığı avantajlar
Pil ile çalışan sistemler özelliklerine göre en az 1000 geçişin sorunsuz olarak çalışmasına imkân vermektedir. Sadece bir personelin on parmağının da sisteme tanımlanması mümkündür. Nice Otomatik Kapı Parmak izi kilidi uygulamaları ile kart, şifre ve klasik anahtar kullanımı bir arada yapılabilmektedir. Kapı yanına uygun bir yere monte edilen terminaller eşliğinde ise sadece geçişine izin verilen kişilerin tanımlamaları yapılabilir. Türkçe bayan sesi ile kapının açıldığı mesaj olarak da verilmektedir. Kapının çeşidine ve müşterimizin ihtiyacına göre belirlenecek modeller farklı kapasitelere sahiptir. Takip sistemlerinin de dâhil edilebileceği yazılımlar sayesinde giriş ve çıkışlar istendiği zaman döküm alınarak kontrol edilebilmektedir. Parmak izinin kopyalanamaz ve çoğaltılamaz oluşu en güvenli sistem olduğunun da kanıtıdır.

Gelişen teknolojiler sayesinde Nice Otomatik Kapı en güvenilir sistemler arasındaki yerini alan parmak izi kilidi ile siz de uzun süreli garanti veren sistemleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Sistemi ev veya ofis girişlerinde kullanabileceğiniz gibi kasa dairesi, laboratuvarlar veya yüksek güvenlik isteyen bölmelere girerken de kullanabilirsiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirleyeceğimiz modeller eşliğinde anahtar kullanımına son verebilirsiniz. Böylece anahtar unutma veya kaybetme gibi sorunlardan da kurtulmuş olursunuz.

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ