En İyi Otomatik Kepenk Firması

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Kepenklerimiz etkili ve pratik kullanım özelliğine sahiptir. İçi boş profillerin birleşiminden oluşan otomatik kepenk çeşitlerimiz, dış darbelere karşı dayanıklıdır. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı özelliklerine sahiptir. Kenarlarındaki contalar sayesinde nem ve toz içeriye girmemektedir.En İyi Otomatik Kepenk Firması
 
Otomatik kepenk sistemimiz sayesinde aradığınız kaliteli çözümleri bir araya getiriyoruz. Sektöründe öncü olan firmamız, bu kategoride üst sıralarda yer alıyor. İşçilik ve malzeme konusunda garantili ve güvenilir çözüm seçenekleri sunuyoruz. 
 
 
Bütün Mekanlarınız İçin Profesyonel Güvenlik Sağlar
 Özel profillerin birleşiminden meydana gelen kepenklerimiz, hırsızlara karşı etkili koruma sağlar. Kilit sistemi ve dış darbelere karşı profil sistemi, profesyonel güvenlik sağlamaktadır. Kenar bölümlerindeki raylar sayesinde açma ve kapama sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Otomatik motor sistemi kepeğin ağırlığına göre tasarlanmıştır.
 
Kepengin ağırlığı ve motor sisteminin gücü, dengeli bir şekilde oluşturulmuştur. Otomatik kepenk tasarımlarında 220 v motor sistemi, elektrikler kesildiği zaman manuel kullanım sistemine geçmektedir. Bu yönüyle kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
 
En İyi Otomatik Kepenk Firması  
Dükkan ve İş Yeri Kategorisinde Pratik Çözüm
İş yerinizin veya dükkanınızın giriş bölümünün ölçüleri, kepenk çalışmamız için önemlidir. Giriş bölümünü özelliklerine göre profil hazırlanmaktadır. Alınan ölçülere göre kenar bölümdeki raylar monte edilmektedir.
 
Konusunda deneyimli eleman kadromuz, otomatik kepenk tasarımlarını kısa sürede hazırlamaktadır. Yağmur, kar ve dolu gibi olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı ürünlerdir. Dükkan ve depolarınız için aradığınız kepenk seçeneklerini firmamız sizler için bir araya getiriyor. Günün her saatinde bizi arayabilirsiniz. 
 
 
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ