Akıllı Otomatik Kepenk Özellikleri

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Akıllı Otomatik Kepenk Özellikleri
Özel yazılımlarla hazırlanan akıllı otomatik kepenkler, istediğiniz zaman açma ve kapama işlemini yapıyor. Özel sistemi sayesinde kepenginizi istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Kepenk açma ve kapama işlemini sizin yerinize gerçekleştiren akıllı seçenekler otomatik kepenk dünyasının profesyonel ürünleri arasındadır.
 
Bu kategoride firmamız istediğiniz modelleri kısa sürede hazırlamaktadır. Etkili ve kullanışlı özellikleriyle dükkanınız için maksimum güvenlik sağlıyoruz. Kepenk kategorisinde aradığınız bütün özellikleri sizler için bir araya getiriyoruz. 
 
 
 Depolar, AVM ve Mağazalar, güvenli seçeneklerle korunabilir. Günümüzde otomatik kepenk seçenekleri maksimum güvenlik sağlıyor. Dışarıdaki tozu ve kiri içeri almayan bu tasarımlar, mükemmel özelliklere sahiptir. Konusunda deneyimli eleman kadrosuyla kepenk konusunda aradığınızı bulabilirsiniz.
 
 Bu konuda çözüm üreten personelimiz, ölçü alma işlemleriyle işe başlamaktadır. Müşterinin isteğine göre ölçü alma işleminin ardından renk seçeneğine göre imalat gerçekleşiyor. İmalat işlemlerinin ardından montaj işlemi gerçekleşmektedir. Montajlama işlemleri kategorisinde kısa sürede kepenk sistemi hazır hale gelecektir.
 
 
 Pratik Kullanım Özellikleri Bir Arada
Akıllı Otomatik Kepenk Özellikleri
 
 
Güç istemeyen özel tasarım özellikleriyle tercih edilen kepenklerimiz, otomatik motor özelliğine sahiptir. Motor sistemi kumandalı olan otomatik kepenk tasarımları, pratik bir şekilde kullanılmaktadır. Çelik, alüminyum ve galvanizli seçeneklerle tasarlanan kepenkler, alarm sistemleriyle uyumludur.
 
Kilit sistemi hırsızlık olaylarına karşı etkili koruma sağlamaktadır. Kullanım kalitesi bakımından pratik özelliklere sahip ürünlerimiz, her mekan için özel tasarlanmaktadır. Dükkan, iş yeri veya deponun giriş bölümüne göre kepenk tasarımı hazırlıyoruz. Renk tercihi size aittir. İstediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.
 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ