Otomatik Kepenk Nedir?

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

Otomatik Kepenk Nedir?

Ev ve iş yerleri için güvenlik çok önemli bir unsurdur. Alanınızın sınırını belirleyen ve alanınızı koruyan bir takım önemler almak durumundasınızdır. Bu önlemleri kapı, ferforje, panjur, kepenk gibi ürünlerle sağlayabilirsiniz. Büyük alanlar ve bahçeler için genellikle kapı ve bariyerler, camlar, cam kapılar ve günümüzde sıklıkla kullanılan, evden bahçeye açılan kapılar ya da vitrinler gibi özellikle cam cepheler içinse kepenkler kullanılmaktadır. . Halk arasında farklı birçok isimle anılan, kepenk dediğimiz ürün, basit anlamda dikey olarak çalışan bir kapı türüdür. Çorlu Otomatik Kepenk olarak, bu ürünler için uygun kullanım sunumları hazırlamaktayız.

Bu kepenkler ve kapılan uzun yıllardır kullanılmakta fakat kullanışı zor ürünler olmaktaydı. Örneğin kepenkler elle açılır kapanır ve ciddi bir kuvvet isterdi. Aynı şekilde evinize geldiğinizde bahçe kapınızı ya da otopark kapınızı, aracınızdan inerek açar, içeriye girer ve tekrar araçtan inerek kapıyı kapatırdınız. İşte Çorlu Otomatik Kepenk ve otomatik kapılar, bu sıkıntıları ortadan kaldırmak adına üretilmiş ürünlerdir. Otomatik diye adlandırdığımız bu ürünler, küçük bir sistem ile elektronik hale getirilmiş ve kullanımı pratikleştirilmiş ürünlerdir. Otomatik kepenk diye adlandırdığımız ürün, bir kumanda ya da düğme yardımıyla motora verilen komut sayesinde, mekanizmanın dönmesi ve kepenk panellerinin bu mekanizma üzerine sarılarak ya da bu mekanizma üzerinden sağılarak açılıp kapanma işlemini kolaylıkla yapabilmektedir. Garaj kapısı, fabrika kapısı, dükkan kapısı, vitrin, cam cepheler, ev kapı ve camları gibi alanlarda güvenlik ya da yangın bölme amacıyla kullanılabilen ürünler, her geçen gün teknolojiyle birlikte gelişim sağlamaktadır.


Çorlu Otomatik Kepenk ürünlerinin en teknolojik, en iyi ve en uygun fiyatlılarına firmamızdan ulaşabilirsiniz. Firmamızı ve ürünlerimizi http://www.niceotomatikkepenk.com adresinden inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde facebook, instagram ve twitter adreslerimizden de takip edebileceğiniz ürünlerimizi, uzman kadromuz ve deneyimli elemanlarımız ile hizmetinize sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan firmamız, sektörde on yıldır hizmet vermekte ve  Tekirdağ merkez olmak üzere, tüm Türkiye için üretim yapmaktadır.


BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ