Demir Otomatik Kepenk Sistemleri

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

 Demir Otomatik Kepenk Sistemleri
Pratik, etkili ve oldukça kullanışlı olan otomatik kepenk seçenekleri, etkili kullanım özelliğine sahip pratik ürünlerdir. Hizmet kalitesini artıran bu kapılar, yeni nesil tasarım özelliğine sahiptir. Kullanım özelliği bakımından birinci sınıf olan bu motorlu kapılar, her mekan için özel tasarlanabilmektedir.
 
 İstediğiniz Görsel Özellikler Bir Arada
Pratik, etkili ve oldukça kullanışlı özelliklere sahip otomatik kapı seçeneklerimiz, kullanım kalitesi bakımından birinci sınıf özelliklere sahiptir. Kepenkler, parçalı özelliklere sahiptir. Rulo şeklinde üst tamburda otomatik toplanan bu kepenkler, paslanmaz özelliklere sahiptir. İç tasarımı özeldir ve iç kısmı boş olduğu için ısı yalıtım özelliğine sahiptir. İç kısmındaki özel kıvrımlar, dış darbeyi kolayca emmektedir. Bu nedenle sokaklarda meydana gelen şiddet olaylarına karşı maksimum koruma sağlamaktadır. Alarm sistemi ile uyumlu motor tasarımları, kumandalıdır. Hırsızların caydıran bu özel tasarımlar, bütün alarm sistemleri ile birebir uyumludur. Boya tasarımları ile renklendirilebilen bu ürünler, silinebilir özelliklere sahiptir. Paslanmaz özelliğe sahip bu kepenklerin tasarımında ilk adım ekspertiz hizmetidir. Otomatik kepenk için en uygun ölçüler alınır ve bu ölçülere göre imalat yapılır.
 
 Bütün Mekanlar İçin Özel Tasarım Seçenekleri Mevcut
Tasarım özelliği bakımından birinci sınıf kullanım özelliğine sahip bu tasarımlar, iç mekanlar için ve dış mekanlar için farklı farklı kullanım alanına sahiptir. Otomatik kepenk seçenekleri, garajlar, pencereler ve kapılar için en ideal çözümdür. Kapı veya dükkan girişinin ölçülerine göre tasarım hazırlanabilir. Sadece kapıyı bu tasarımlarla kapatabilirsiniz. Bunun dışında garaj veya depo gibi yerlerin girişleri için de özel tasarım seçenekleri imal edilmektedir. Etkili ve pratik kullanım özelliğine sahip bu kapılar, silinebilir ve temizlenebilir özeliklere sahiptir. Garaj tasarımları için özel kumandalı kepenk seçenekleri, araç içerisinden garaj kapısının otomatik bir şekilde açılmasını sağlayabilir. 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ