Otomatik Kapı Çeşitleri Nelerdir

0282 261 65 67
0553 346 52 18
info@nicetrakya.com

 Otomatik Kapı Çeşitleri Nelerdir

 Fotoselli Kapı Çeşitleri ve Ürün Özellikleri 
Katalogların otomatik kapı çeşitleri arasında ilk sırada fotoselli kapılar yer alıyor. Özellikle yeni nesil apartmanlarda, vitrinlerde ve alışveriş merkezlerinde fotoselli kapılar kullanılmaktadır. Harekete ve ısıya dayalı olarak kendiliğinden açılan bu kapılar özellikle giriş çıkışların çok fazla oranda yapıldığı mekanlarda pratik ölçülerde kullanılır. 
 
 Bahçe Otomatik Kapı ve Ürün Özellikleri 
Bahçelerin hem giriş hem de çıkış noktalarında olmak üzere çift yönlü olarak kullanılabilen otomatik kapı çeşitleri mevcuttur. Özellikle günün çoğunu bahçelerinde geçiren kişiler online olarak bu kapıların siparişlerini verebilir ve bir ya da iki iş günü içerisinde montaj işlemleri tamamlanabilir. 
 
 Seksiyonel Otomatik Kapı Sistemleri ve Özellikleri 
İstenilen boyutta üretilme seçeneğine sahip olan seksiyonel otomatik kapı bu özellikleri sayesinde tercih sebebidir. Bu kapılar yukarıya doğru ve de yatak olarak açılabilir olduğu için dar mekanlarda ve sıkışık ortamlarda dahi yer açmasıyla bilinir. Ortamda bulunan temiz havayı tamamen muhafaza etme avantajına sahip olduğu için bu kapılar her türde dükkan ve mağazada da isteğe bağlı olarak tercih edilebilir. Bu kapıların temizliği de son derece basit olup her daim estetik görünmektedir. Son derece güvenli bir şekilde kullanılan bu kapılar son yılların en gözde kapı seçenekleri içerisinde yer alıyor. 
 
 Bariyerli Otomatik Kapı ve Özellikleri 
Bariyerli otomatik kapılar özellikle site girişlerinde güvenli ve hızlı kullanımın önünü açmaktadır. Bu kapıların önünde ek olarak bir bariyer sistemi bulunur ve önce o bariyer sistemi sonra kapının kendisi açılır. Site girişlerinin haricinde büyük iş yerlerindeki arabalı girişler için de ideal standartlara sahiptir. Tamamen otomatik bir yapıda olup yüksek nüfuslu yerlerde yaşama ve çalışma sahalarında tercih edilir. Bu kapılar da seksiyonel kapılarda olduğu gibi istenilen ölçülerde üretilebilir. 

BLOG
HEMEN BAŞVUR
FOTO GALERİ